Centrum Rozwoju Regionalnego w Braniewie
Inkubator PrzedsiębiorczościTargi Pracy i Edukacji w Braniewie

Data dodania: 2016-10-28

W środę 26 października br. Inkubator Przedsiębiorczości brał udział w dniu otwartym "DOBRY ZAWÓD - PEWNA PRACA. TWOJA DROGA DO KARIERY"w ramach Targów Pracy i Edukacji zorganizowanym przez  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Braniewie!

 

 

Przedsięwzięcie było skierowane do osób bezrobotnych, poszukujących pracy zamieszkałych na terenie powiatu braniewskiego wymagających wsparcia na rynku pracy, jak również uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych stojących przed wyborem ścieżki edukacyjno- zawodowej, jak również tych, którzy są zainteresowani uzyskaniem informacji o funkcjonowaniu lokalnego rynku pracy.

 

 

Dzień Otwarty, który odbył się w budynku Starostwa miał na celu pomóc lokalnej społeczności, a także  młodzieży z powiatu braniewskiego w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. My jako Inkubator Przedsiębiorczości chętnie udzielaliśmy informacji przyszłym Przedsiębiorcom w jaki sposób mogą wcielić swój pomysł na biznes i założyć własną firmę. I wcale to nie jest zależne od wieku jak większość myślała. Przypominamy, że firmę można założyć mając zaledwie 13lat, oczywiście z pomocą opiekunów prawnych ;-)

 

 

Mamy nadzieje , że za rok również weźmiemy udział w tym przedsiewzieciu i spotkamy się ponownie w jeszcze większym gronie.

 

Do zobaczenia ! ;-)