Centrum Rozwoju Regionalnego w Braniewie
Inkubator PrzedsiębiorczościPierwsze Urodziny Inkubatora! Już za nami!

Data dodania: 2016-06-23

22 czerwca 2016 roku świętowaliśmy Pierwsze Urodziny Inkubatora Przedsiębiorczości w Braniewie! 

 

Obchody rozpoczęliśmy od spotkania ze społecznością Inkubatora, pojawili się przedsiębiorcy korzystający z naszych usług oraz współpracownicy, zaangażowani w tworzenie i działanie Centrum Rozwoju Regionalnego. 

O godzinie 18 odbyła się część urodzin skierowana do wszystkich mieszkańców Braniewa. Prezes Fundacji Olimp Pani Anna Wajdlejt wraz z dr Wojciechem Penkalskim przywitali przybyłych tłumnie Gości. Kolejnym punktem uroczystości była prelekcja podczas, której Pan Wojciech podsumował rok działalności Inkubatora. 

Jak przystało na Urodzinach nie mogło zabraknąć torta mamy nadzieję, że wszystkim smakował!

 

Po poczęstunku za przewodnictwem Pani Anny i Pana Wojciecha można było zwiedzić cały obiekt zarówno Inkubator Przedsiębiorczości, który działa już od roku, jak i dopiero co ukończoną Klinikę Potocki. Najczęściej odwiedzanym pomieszczeniem, budzącym ogromną ciekawość była oczywiście sala operacyjna. 

 

Było nam niezmiernie miło świętować Pierwsze Urodziny Inkubatora w tak licznym gronie mamy nadzieję, że będzie jeszcze nie jedna okazja, żeby się spotkać a tym czasem zachęcamy do przeglądania galerii. 

 

Dziękujemy wszystkim, za odwiedziny!