Centrum Rozwoju Regionalnego w Braniewie
Inkubator Przedsiębiorczości

strona www www.galeriawnetrz-braniewo.pl
kontakt  530-591-399
e-mail biuro@galeriawnetrz-braniewo.pl

 

"Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż materiałów wykorzystywanych do wykończenia wnętrza. Wybierając naszą szeroką gamę usług jesteśmy w stanie podołać wymaganiom, które stawia przed nami wymagający klient. Podłoga i drzwi to podstawa, element aranżacji, traktowany jako fundament wyrazistego wnętrza. Do tego wszystkiego szeroki wybór wyrobów ze szkła, bez którego nie można obejść się we współczesnym mieszkaniu".

 

strona www www.nauka.metodolog.pl
kontakt 798-309-531
e-mail metodolog.pl@gmail.com

 

Naszym celem jest opanowanie danych i wyciśnięcie z nich wielu sensownych informacji i dostarczenie takiego „działa sztuki” w przejrzystej i ludzkiej formie naszemu klientowi. Celem nadrzędnym jest dostarczenie rozwiązań statystycznych zrozumiałych dla ludzi nauki oraz ludzi robiących badania do podwyższenia swojej wartości na rynku pracy. Dostarczamy doradztwo, analizy statystyczne i raporty w formie zrozumiałej dla każdego.

 

 

strona www www.centrum-wnetrz.elblag.pl
kontakt  663-402-428
e-mail biuro@centrum-wnetrz.elblag.pl

 

Nasza firma głównie zajmuje się sprzedażą detaliczną drzwi, podłóg, szkła pod wymiar, kamienia dekoracyjnego, bram garażowych, klamek, luster oraz materiałów budowlanych. W naszej ofercie mamy produkty najlepszych producentów i dostawców. Zawsze w najlepszej jakości i konkurencyjnych cenach. Posiadamy doświadczoną, profesjonalną kadrę, świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie. Mając za sobą dużą ilość realizacji inwestycji pozyskaliśmy zaufanie i dobrą opinię wśród klientów.

      

strona www www.agro-expert.com.pl
kontakt 666-155-411
e-mail k.kania@agro-expert.com.pl

 

Świadczymy usługi doradcze dla rolników, właścicieli gospodarstw oraz mieszkańców terenów wiejskich. Prowadzimy kompleksowe doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy PROW 2014-2020. Oferujemy usługi: analizy glebowe, sprzedaż nasion, kolczyki do znakowania zwierząt , doradztwo ubezpieczeniowe.

 

 

strona www www.fastbox.su
kontakt 511-631-735
e-mail mail@fastbox.su

 

Zajmujemy się sprowadzaniem towarów z całej Europy do Rosji. Dzięki nam można łatwo zakupić wszelkie towary europejskie, od zabawek do części samochodowych, a wszystko bez wychodzenia z domu. Posiadamy magazyny w Europie i Rosji oraz własną foltę pojazdów, co pozwala nam szybko dostarczać produkty do Twojego domu. 

 

   

strona www  https://www.facebook.com/urban.myjnia/?fref=ts
kontakt  513-156-336, 514-452-381
e-mail clean4you.ploskinia@gmail.com

 

Zajmujemy się profesjonalnym utrzymaniem czystości w obiektach użytkowych: biurach, szkołach, urzędach, mieszkaniach. Świadczymy również usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia aut: mycie nadwozia, pranie tapicerki samochodowej metodą ekstrakcyjną i parową.

 

strona www www.movein.pl
kontakt 504-482-548
e-mail biuro@movein.pl

 

Firma MOVE!N to grupa specjalistów pracujących z pasją, zaangażowaniem i nowoczesnym podejściem do realizowanych projektów. Posiadamy doświadczenie w realizacji strategii szkoleniowo – rozwojowych oraz coachingowych (połączonych z mentoringiem). Prowadzimy diagnozę potrzeb szkoleniowo – doradczych opartą na różnych narzędziach biznesowych. Realizujemy szkolenia zamknięte, otwarte oraz sesje coachingowe.  Doradzamy w kwestiach strategicznych, biznesowych i marketingowych, a także w tematach związanych z rozwojem kariery.

 

 

strona www www.bhpbraniewo.pl
kontakt 697-679-718

 

Servis BHP to firma szkoleniowo-doradcza w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszymi atutami oprócz kompetencji oraz posiadanej wiedzy są rzetelność, odpowiedzialność i konkurencyjność. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Udowadniamy, że szkolenie nie musi być „przykrym obowiązkiem” gdyż wszystkie tematy omawiane są w ciekawy i poglądowy sposób.